napisz e-mail pierwsza strona
 
           Gimnastyka korekcyjna
Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych grupach (max do 4 osób) dobranych pod względem wieku, wady, możliwości wysiłku. Leczymy wszelkie wady postawy, skoliozy, pogłębione lordozy, stopy płasko - koślawe, koślawe kolana, chorobę Scheuermanna. Leczenie wad postawy oparte jest na najnowszych metodach rehabilitacji. Konsultacje bezpłatne. Podczas pierwszego spotkania dziecko jest zbadane, ma zrobione zdjęcie na tle siatki, założoną kartę z opisem, w miarę potrzeby odciski stóp w celach porównawczych - na pierwszych i ostatnich zajęciach. Następnie, wspólnie z rodzicami ustalamy ilość zajęć oraz zasady postępowania i ćwiczeń w domu.

Nasze zajęcia różnią się od zajęć w szkole czy w placówkach służby zdrowia przede wszystkim ilością dzieci. Tylko zajęcia w małej 2-3 osobowej grupie lub indywidualne dają gwarancję doboru odpowiednich ćwiczeń i uzyskania najlepszych efektów.

przykładowe zdjęcia:

kliknij aby powiększyć    kliknij aby powiększyć    kliknij aby powiększyć    kliknij aby powiększyć    kliknij aby powiększyć