napisz e-mail pierwsza strona
 
      Joga
Ćwiczenia pierwszego stopnia Asany - są to ćwiczenia rozciągające, wzmacniające, wyrabiające równowagę w pozycjach stojących, wygięcia do przodu, wygięcia do tyłu, pozycje balansowe, odwrócone. Proces nauczania opiera się na założeniu, że joga działa leczniczo na określone dolegliwości.

                      

Zajęcia odbywają się kameralnie w grupach do 10 osób. Trwają 1,5 godziny. Sala wyposażona jest w pomoce niezbędne do ćwiczeń jogi.
Zajęcia prowadzi nauczyciel jogi, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 20 lat prowadzi zajęcia z gimnastyki korekcyjne, profilaktyki bólów kręgosłupa i masażu w Gabinecie Odnowy Biologicznej BIORELAX w Warszawie. Jogę praktykuje od 2003r., a w 2007r. ukończył kurs nauczycielski Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Uczestniczył w wielu warsztatach doszkalających prowadzonych przez renomowanych nauczycieli z kraju i zagranicy m. in. Gabrielę Giubilaro, Sharata Arorę, Ritę Keller. Prowadzi również zajęcia z jogi dla kręgosłupa w Akademii Asan oraz na wyjazdach organizowanych przez tę Akademię.

JOGA DLA KRĘGOSŁUPA

Zajęcia prowadzone są w grupach łączonych (zarówno dla osób początkujących jak i już ćwiczących). Skierowane są na działanie terapeutyczne, korekcję wad postawy, dobrane pod kątem zdrowotnym w celu złagodzenia dolegliwości lub profilaktyczne.


Aktualne terminy zajęć znajdują się w zakładce "plan zajęć".

Zajęcia poranne  w godzinach: 7:00 - 12:30 (od poniedziałku do piątku) odbywają się razem z grupą JOGA ŻOLIBORZ

Istnieje możliwość zorganizowania zajęć w innym terminie, jeżeli zbierze się kilka osób.